Yerli Üretim ISV Zırhlı Araç

Zırhlı İç Güvenlik Aracı farklı iç güvenlik görevleri için tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Yüksek ve heybetli görünümü, kalabalıklarda fark edilmesini sağlarken, kargaşa esnasında kalabalık üzerinde cesaret kırıcı bir psikolojik etki yaratır. Aracın, Personel Taşıyıcı ve Su Topu olmak üzere iki farklı versiyonu mevcuttur.

Personel Taşıyıcı versiyonu, yüksek zırh koruması ile personelin riskli alanlarda güvenle taşınması için en doğru çözümdür. Araç, tüm personelin etrafı rahatça görebilmesini; araç dışındaki gelişen durumu kolayca takip etmesini sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Düz ve çıkıntılardan arındırılmış gövdesi, aracın üzerine çıkılmasını önlerken; eğimli tavan yapısı, atılan molotof kokteyli gibi yanıcı maddelerin araç tavanında kalmasını engeller.

Su Topu versiyonu, sürücü ve operatör için zırhlı bir ön kabin ve arkaya yerleştirilmiş su topu sisteminden oluşur. Aracın arkasında su topu sistemini çalıştırmak üzere yardımcı bir motor bulunur. Su tankı, yardımcı motor ve sistem parçaları, araç dışından atılan objelere karşı yüksek sertlikte çelik ile koruma altına alınmıştır.​

Tüm zırhlı araçların ihracatı ilgili hükümetlerin ihracat izinlerine tabiidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir